Black Stones Trail

Black Stones Trail

 • Організатор: UBF

Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., Інгулець, ландшафтний заказник «Візирка». Координати: 47.724910, 33.216300

 

Дата: 8 серпня 2021 року, неділя

Час старту: 08:00

Організатор: Ukrainian Bike Family (UBF RUN)

Дистанції: трейл 42км від 18р., трейл 21км від 18р., трейл 12км від 16р., трейл 6км від 16р., трейл 3км від 13р., трейл 1км від 5р.

Ціна реєстрації:

42 км — 550 грн до 12.07
21 км — 450 грн до 12.07
12 км — 399 грн до 12.07
6 км — 250 грн до 12.07
3 км, 1 км — 110 грн до 12.07
Медаль — 170 грн до 15.07
Футболка — 250 грн до 15.07

Реєстрація

Перелік зареєстрованих
Івент на Vseprobegi
Івент на Фейсбуці

Угода для повнолітніх учасників

Дозвіл для неповнолітніх


 

1. Загальна інформація

Ласкаво просимо на лінійку промислово-індустріальних трейлових марафонів "Kryvbas Stones Trail"! Їх маршрути проходять мальовничими природними ландшафтами, а також по просто фантастичним і неземним територіям промислово-індустріальної спадщини! Ліси, кар'єри, скелі, різноманітні маршрути, рукотворні гори – все це лінійка трейлових марафонів "Kryvbas Stones Trail"!

Другий трейловий марафон лінійки "Kryvbas Stones Trail" – марафон "Black Stones Trail". Забіг стартує на піщаному пляжі приголомшливого ландшафтного заказника "Візирка", що складається з вузьких звивистих стежок, підйомів і спусків різної складності, мальовничих пейзажів і підземних кам'яних тунелів! Бігунів чекають приголомшливі піщані ділянки Широківського соснового лісу, гай тринадцяти балок, підйом на верхню точку відвалів Інгулецького кар'єра з приголомшливими видами і пейзажами!

2. Умови участі

2.1 Учасником марафону "Black Stones Trail" може стати кожен бажаючий, який відповідає таким умовам:

 • Учасники на дистанції 42 км і 21 км допускаються тільки в разі досягнення 18 років.
 • Учасники на дистанції 12 км та 6 км допускаються з 16 років, на дистанції 3 км – з 13 років, на дистанції 1 км – усі бажаючі від 5 років.
 • Всі учасники, які не досягли повноліття, в присутності батьків або опікунів, повинні надати письмовий дозвіл на участь в змаганнях та необхідні документи, що засвідчують їх родинні зв'язки.
 • Всі учасники, які змагаються на дистанції 42 і 21 км, зобов'язані надати страховий поліс або медичну довідку, що засвідчує що стан здоров'я учасника дозволяє брати участь в змаганнях, яку він пред'явить при отриманні стартового пакету, та залишить копію поліса чи медичної довідки організаторам.
 • Заповнить анкету учасника при реєстрації і підпише Угоду про звільнення від відповідальності при отриманні стартового пакету, або здасть організаторам попередньо роздруковану і заповнену Угоду.
 • Зробить стартовий внесок на сайті “Всі пробіги”, в зазначені терміни, або готівкою на місці старту, згідно умов реєстрації.

2.2 Заповнивши форму заявки (в електронному або письмовому вигляді), учасник погоджується з наступними положеннями:

 1. Організатори, партнери організатора і особи, пов'язані з проведенням і організацією марафону, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження, погіршення здоров'я і псування майна, які можуть виникнути до, під час, або після проведення забігу.
 2. Всі учасники марафону, а також близькі і далекі родичі учасників відмовляються від усіх можливих претензій до організаторів заходу, пов'язаних зі шкодою, заподіяною життю, здоров'ю та майну учасників марафону під час та після проведення змагання.
 3. Всі учасники усвідомлюють можливі потенційно шкідливі наслідки для свого життя, здоров'я або майна в зв'язку з участю в змаганнях. Учасники несуть персональну відповідальність за весь збиток, заподіяний своєму життю, здоров'ю та майну, а також за шкоду, завдану життю, здоров'ю та майну третіх осіб, заподіяну внаслідок дій учасника.
 4. Всі учасники беруть участь у змаганнях тільки добровільно і за власною згодою.
 5. Всі учасники, які беруть участь в змаганнях, дають згоду на обробку своїх персональних даних, фото та відеоматеріалів, зроблених під час трейлу, для подальшого використання їх організаторами змагання в майбутніх марафонах, в маркетингових цілях.
 6. Учасник ОБОВ'ЯЗКОВО повинен мати з собою на маршруті заряджений мобільний телефон з номерами телефонів організаторів:

  0977162801 – Денис Дубов, ініціатор і керівник проекту

  0974368717 – Максим Соколовський, головний суддя марафону

 7. Кожен учасник марафону, в разі виявлення на трасі марафону інших учасників які травмувалися, або у яких почалися проблеми зі здоров'ям, зобов'язані надати допомогу, а також повідомити організаторів про місце знаходження даного учасника, його номер, характер проблем зі здоров'ям або травми.
 8. Учасники марафону зобов'язані дотримуватися цих положень і ставитися з повагою до інших учасників змагань, суддів, організаторів, волонтерів, правоохоронних органів і медичного персоналу під час змагання. За конфлікти з вищезазначеними особами, організатори залишають за собою право вносити штрафні санкції від штрафів (20 хвилин і вище) до дискваліфікації.
 9. Учасники зобов'язані дотримуватися норм етичної поведінки (зокрема, не використовувати ненормативну лексику), принципу чесної гри, поваги до навколишнього середовища.
 10. Під час проходження дистанції заборонено використання скляної тари та інших предметів, які можуть загрожувати життю та здоров'ю інших учасників і вболівальників. Порушення цієї вимоги карається дискваліфікацією.
 11. Все сміття необхідно залишати в зонах КП (контрольних пунктів), де буде організований збір сміття в спеціальні пакети. Учасники, які смітитимуть на трасі, будуть дискваліфіковані за неповагу до навколишнього середовища.
 12. Учасник по можливості повинен сходити з дистанції на контрольних пунктах, або по можливості намагатися дістатися до них. На контрольних пунктах учасник може отримати першу медичну допомогу, харчування й питво, в процесі очікування автомобіля евакуації.
 13. Якщо учасник сходить з маршруту не через здоров'я і ​​може без шкоди собі пересуватися, то в такому випадку він добирається сам до стартового табору.
 14. Всі учасники, які не досягнуть фінішу до закінчення ліміту часу, будуть дискваліфіковані і зобов'язані повідомити організаторів по телефону про своє місцезнаходження, щоб уникнути організації пошуково-рятувальних заходів.
 15. У разі, якщо учасник прийняв рішення зійти з дистанції, він зобов'язується повідомити організаторів про таке рішення. Номер телефону для повідомлення – 0977162801 або 0974638717.
 16. Організатори залишають за собою право переводити учасників в інші категорії.
 17. Організатори мають право не допустити до участі в змаганнях без пояснення причин. В цьому випадку стартовий внесок повертається в повному обсязі.
 18. На дистанції 42 км ОБОВ'ЯЗКОВО мати з собою ізофолію.
 19. На дистанціях 42 і 21 км учасникам ОБОВ'ЯЗКОВО мати з собою: головний убір: бафф, кепка або інше;
 20. За невиконання будуть прийматися штрафні санкції, від штрафів (20 хвилин і вище) до дискваліфікації.

2.3 ТАКОЖ ВСІМ РЕКОМЕНДОВАНО МАТИ:

 • ємність з водою, мінімум 0,5 літра (гідратор, пластикову пляшку для пиття);
 • окуляри;
 • міні-аптечку (вазелін, знеболюючі, серцеві препарати, бинт, перекис, пластир)
 • ізофолію;
 • засіб для засмаги.

ПОПЕРЕДЖАЄМО - БУДЕ СПЕКОТНО, ТІНІ БУДЕ НЕ БАГАТО, АЛЕ БУДЕ ВКРАЙ ЦІКАВО!

 

3. Категорії учасників та принцип проходження дистанції

3.1 Завдання учасників кожної категорії – пробігти заздалегідь обрану дистанцію у встановлені ліміти часу. Дистанції будуть попередньо розмічені. Учасники повинні відзначитися (зареєструватися) на кожному з контрольних пунктів. Реєстрацію проходження КП виконуватимуть волонтери, зазначивши проходження КП на номерках учасників змагання унікальною печаткою кожного КП, а також в протоколі КП. Результат учасника буде не зараховано, якщо відсутня реєстрація хоча б на одному з КП, і відсутня хоч одна печатка на номері учасника. Також дозволяється ставити печатки на частини тіла або інші місця, де можливий чіткий відбиток печатки. Організатори залишають за собою право встановлювати «секретні» контрольні пункти на маршруті і поза маршрутом в місцях ймовірних зрізок, що гарантуватиме те, що кожен з учасників буде слідувати строго визначеним маршрутом.

Учасники, які будуть помічені в зрізанні траси маршруту, будуть дискваліфіковані!

3.2 Дистанції

Дистанція 42 км
Марафон
Дистанція 21 км
Півмарафон
Дистанція 12 км
Чвертьмарафон

Категорії:

Чоловіки 18-28
Жінки 18-28
Чоловіки 29-39
Жінки 29-39
Чоловіки 40-50
Жінки 40-50
Чоловіки 51-60
Жінки 51-60
Чоловіки 61+
Жінки 61+

Категорії:

Чоловіки 18-28
Жінки18-28
Чоловіки 29-39
Жінки 29-39
Чоловіки 40-50
Жінки 40-50
Чоловіки 51-60
Жінки 51-60
Чоловіки 61+
Жінки 61+

Категорії:

Чоловіки 16-28
Жінки16-28
Чоловіки 29-39
Жінки 29-39
Чоловіки 40-50
Жінки 40-50
Чоловіки 51-60
Жінки 51-60
Чоловіки 61+
Жінки 61+

Ліміт часу: 8 годин Ліміт часу: 4 години Ліміт часу: 2 год. 20 хв

На цих дистанціях видаються такі стартові пакети:

 • приватний брендований стартовий номер + 4 шпильки для його кріплення;
 • чіп хронометражу для фіксації результатів (підлягає поверненню);
 • роздягальня, камера зберігання речей протягом усього дня змагання;
 • харчування та напої на трасі протягом усього дня змагання (банани, апельсини, тощо);
 • музична підтримка на старті і фініші;
 • розмічена траса з приголомшливими видами, крутими підйомами, спусками;
 • чергування на маршруті карети швидкої допомоги;
 • вбиральні у стартовому містечку;
 • підтримку волонтерів та гарний настрій;
 • чергування волонтерів червоного хреста;
 • аптечки на кп.

 

Увага! Для отримання індивідуальної дизайнерської медалі фінішера стартовий внесок збільшується на 170 грн. Це зроблено для можливості вибору і варіативності вартості реєстрації на наш марафон.

 

Дистанція 6 км Дистанція 3 км Дистанція 1 км. Easy start

Категорії:

Чоловіки 16 +
Жінки 16 +

Категорії:

Чоловіки 13+
Жінки 13+

Нагороджуються лише діти до 15 років включно

Категорії:

Усі бажаючі від 5 років, нагороджуються діти до 12 років включно

Ліміт часу: 1 год 40 хв Ліміт часу: 50 хв Ліміт часу: 35 хв

 

На цих дистанціях видаються такі стартові пакети:

 • стартовий номер;
 • сертифікат учасника;
 • музична підтримка;
 • вода на старті і фініші;
 • чергування на маршруті карети швидкої допомоги;
 • право змагатися за призи у вашій категорії.

 

Увага! Для отримання індивідуальної дизайнерської медалі фінішера стартовий внесок збільшується на 170 грн. Це зроблено для можливості вибору і варіативності вартості реєстрації на наш марафон.

 

4. Реєстрація та стартовий внесок

4.1 Реєстрація

  42 км 21 км 12 км 6 км 3 км 1 км
до 12.07 550 грн 450 грн 399 грн 250 110 грн 110 грн
13.07-25.07 650 грн 550 грн 490 грн 350
26.07-2.08 750 грн 650 грн 590 грн 450
На старті 980 грн 850 грн 800 грн 550 грн 180 грн 180 грн

 

Реєстрація на старті для дистанцій 12 км, 21 км та 42 км проводиться за попередньою домовленістю з організаторами.

Увага! Вартість медалі фінішера 170 грн. ЇЇ ви можете замовити при реєстрації відмітивши спеціальний пункт. Медалі виготовляються протягом трьох тижнів, тож десь 15.07.2021 ми відправимо замовлення. Тим, хто хоче отримати медаль, краще реєструватися до цієї дати. Втім замовлятимемо з запасом, та й можна буде і в подальшому дозамовити.

 

Увага! Також ви можете замовити футболку заходу! Вартість футболки 250 грн. Замовити можна тільки до 15.07.2021. Поспішайте!

 

4.2 Перереєстрація на іншу дистанцію до кінця офіційної реєстрації безкоштовна. Після закриття реєстрації та на місці старту перереєстрація коштує 100 грн.

4.3 Ветерани АТО сплачують 70% вартості реєстрації. Бажаючі взяти участь в змаганнях ветерани АТО, повинні написати лист оргкомітету змагань на адресу UBikeFamily@gmail.com, в якому будуть вказані дані учасника та інформація про участь в антитерористичній операції, разом зі скан. копіями документів, що підтверджують участь в АТО.

4.4 Стартові пакети видаються напередодні заходу, орієнтовно 5 і 6 серпня в магазині КТМ, за адресою: проспект Металургів 33. Більш точний час і дату ви зможете дізнатися в заході на ФБ, або на страниці Ліги.

4.5 Для отримання стартового пакета необхідно надати наступні документи:

 1. Посвідчення особи, або його фото/копію (тільки пред'явити при отриманні стартових пакетів)
 2. Медичну довідку або страховку (для дистанцій 21 та 42 км);
 3. Заповнену Угоду про звільнення від відповідальності (додаток №1);
 4. Дозвіл від батьків (для неповнолітніх учасників).

4.6 Попередня реєстрація для усіх дистанцій проводиться до 02.08.2021, після чого реєстрація буде закрита і зареєструватись можна буде лише на старті.

 

5. Тайм-графік змагань

6:00 – Відкриття стартового містечка змагань
6:00-7:30 – Видача стартових пакетів. Реєстрація
6:00-16:00 – Робота камери схову
7:45 – Брифінг. Урочисте відкриття
8:00 – Старт на дистанції 42 км
8:10 – Старт на дистанцію 21 км
8:20 – Старт на дистанції 12 км
8:25 – Старт на дистанцію 6 км
8:30 – Старт на дистанцію 3 км
8:25 – Старт на дистанцію 6 км
8:30 – Старт на дистанцію 1 км
10:00 – Нагородження переможців на дистанції 1 і 3 км
11:00 – Нагородження переможців на дистанції 6 км
12:00 – Нагородження переможців на дистанції 12 км
14:00 – Нагородження переможців на дистанції 21 км
15:00 – Нагородження переможців на дистанції 42 км

 

6. Нагородження

6.1 Всі учасники, на дистанціях 42, 21, 12 км, які подолали маршрут і вклались в ліміт часу на своїй дистанції, отримують сертифікат учасника та медаль (якщо замовляли стартовий пакет учасника з медаллю).

6.2 Якщо учасник замовив пам’ятну медаль фінішера, але не зміг подолати дистанцію свого забігу в рамках встановленого ліміту часу, то пам’ятна медаль фінішера цьому учаснику не надається і плата за пам’ятну медаль фінішера не компенсується.

6.3 Учасники, які посіли 1-3 місце в кожній з вікових категорій, нагороджуються медалями й грамотами за зайняте місце.

6.4 Переможці в абсолюті на дистанціях 42, 21, 12 км отримують кубки за перших три місця та цінні призи від партнерів. Учасник, що зайняв призове місце в абсолюті НЕ нагороджується в вікових категоріях.

6.5 На дистанціях 3 км, незважаючи на те, що участь можна брати і дорослим спортсменам, все ж нагороджуватися за перші три місця будуть діти віком до 15 років включно, на дистанції 1 км - до 12 років включно.

6.6 На дистанції 6 км, 3 км та 1 км призовими медалями, грамотами та цінними призами нагороджуються учасники, що зайняли перші три місця в абсолюті у своїй категорії (чоловіки, жінки).

6.7 Кожен учасник, який пробіг марафон, півмарафон або чверть марафон "Black Stones Trail" отримує унікальну можливість зібрати ексклюзивну трисекційну медаль (у разі участі в інших двох марафонах – "White Stones Trail" і "Red Stones Trail") в рамках серії трейлових марафонів "Kryvbas Stones Trail League". Детальніше дивіться тут

 

7. Повернення коштів у разі відмови в участі

Учасник, який сплатив стартовий внесок, але з певних причин не може взяти участь в змаганні, має право частково компенсувати сплачений стартовий внесок. Для цього потрібно написати лист оргкомітету змагань на пошту info@vseprobegi.org. У листі вказати інформацію про те, що учасник не братиме участь в змаганнях, і хоче повернути кошти, внесені, як стартовий внесок.

Якщо Учасник знімається з реєстрації через форс-мажорні обставини і може повідомити про це за два тижні до дати проведення змагань, сума повернення складе 50% від внесених коштів.

З моменту закінчення попередньої реєстрації стартові внески не повертаються.

 

8. Як дістатися до стартового містечка громадським транспортом

ЖД вокзал Довгинцево

Маршрутка 307

 • їдьте до "95 кварталу"
 • перейдіть на проспект Металургів
 • сідайте на автобус 302
 • їдьте до "Горіхового гаю"

інформація по 302 автобусу

 

Маршрутка 205, 286

 • встаньте на зупинці Соцмісто на вул. Соборності
 • перейдіть на зупинку Соцмісто на пр. Металургів
 • сідайте на автобус 302
 • їдьте до "Горіхового гаю"

інформація по 302 автобусу

 

ЖД вокзал Рокувата

Маршрутки 323, 3

 • сідаєте в дані маршрутки на зупинці Роковатая по вул. Тімірязєва
 • їдете до зупинки «95 квартал»
 • на «95-му кварталі» переходите на проспект Металургів
 • сідайте на автобус 302
 • їдьте до "Горіхового гаю"

інформація по 302 автобусу

 

Карта підходу до стартового містечка від зупинки "Горіховий гай"

 

9. Форс мажор

Старт відбудеться за будь-яких умовах, крім війни, пожежі або землетрусу!

У разі виникнення обставин непереборної сили, таких, що проведення змагань стає НЕМОЖЛИВИМ, марафон може бути перерваний. В цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про його припинення.

У разі виникнення форс-мажорних обставин до початку змагань, організатори залишають за собою право вносити зміни в трасу змагань, переносити час старту (але не більше ніж на 2 години), або скасувати змагання.

У разі скасування змагань до старту в день проведення марафону, всі стартові внески повертаються в розмірі 50%.

 

10. Трансфер

Трансфер для тих, хто хоче доїхати до стартового містечка, буде відправлятися з двох точок.

Від Палацу культури Металлургів (координати 47.896889, 33.394433):
Початок сбору о 5.40
Виїзд рівно о 6:00

Від станції Кривий Ріг Головний:
Збір біля Паровозу з 6:00
Виїзд рівно о 6:35
В зворотньому напрямку автобус виїжджає о 16.00

 

Контакти

Керівник проекту марафону "Black Stones Trail":
Денис Дубов (тел.: +38 097 716 28 01)

Головний суддя марафону "Black Stones Trail":
Соколовський Максим (тел.: +38 097 463 87 17)

 

Слідкуйте за подіями в групі на фб. Незабаром там з'явиться інформація про трансфер і ночівлі!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано            Добре
Захист від роботів
Також рекомендуємо