Велодень

Велодень

  • Організатор: UBF

Велодень 2021 у Кривому Розі!

Увага, друзі! Запрошуємо провести вихідні з нашою вело-сім'єю і відвідати традиційний для міста Кривого Рогу захід - «Велодень». Вже 30-го травня на Вас чекають нові знайомства і зустрічі зі старими друзями. Адже щороку в цей день об’єднуються сотні досвідчених і починаючих велосипедистів на гірських, шосейних, триколісних та інших залізних конях.

«Велодень» - це масштабний соціально-спортивний проект, який популяризує здоровий спосіб життя і пропагує безпеку та взаємоповагу до всіх учасників дорожнього руху.

На вас чекає розважальна програма на старті та фініші маршруту, масова фотографія учасників велопробігу і, звичайно, велопробіг у нешвидкому темпі.

О 10:00 на Площі пам’ятника невідомому солдату в сквері Героїв почнеться збір учасників велопробігу, привітання учасників з вуст запрошених на свято поважних гостей та підготовка до старту колони велопробігу.

О 12:00 старт за наступним маршрутом: Площа пам’ятника невідомому солдату в сквері Героїв (старт) – Автовокзал – 95-й квартал – вул. Володимира Великого – вул. Едуарда Фукса – парк Суворова (фініш). Протяжність маршруту – 16 км.

На фініші пікнік, конкурси та спортивні ігри!
Також ми вирішили зібрати колони велосипедистів, як разом будуть рухатися до точки старту Велодня з різних районів. На даний час маємо такі точки збору (з відповідальними за колону, та орієнтовним часом старту на Дзержинку), інформація буде оновлюватись:
Зарічний: ТЕРА, Василь Литвиненко, 9:00
ПівнГЗК: Північний парк, Kostia Dolzhykov 8:00
44-й квартал: Велозавр, Андрій Толстобров, 9:00
Юбилейная: Квітка Кривбасу, Виталий Дарчик, 9:30
Артем: Велікан (П. Глазового 4), Виктор Чек 9:30
Довгинцево: Паровоз, Александр Каримов, 9:10
Автовокзал, Соцмісто: Парк Ювілейний, Ейфелева вежа, Ирина Джулинская, 9:20
пл. Визволення: Танк, Анна Атаманчук, 9:30
Зустрічай вело-літо з нами!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано            Добре
Захист від роботів
Також рекомендуємо