Річний Загальний Збір Клубу 2021!

04.12.21 (субота) 11:00  – вул. Хабаровська, 1 (Соцмісто, біля басейну)

Друзі! Члени нашого велоклубу знають, а усім іншим можливо буде цікаво дізнатися, що наприкінці кожного року UBF проводить загальні збори. Цей рік не буде винятком, тож ми будемо дуже чекати усіх, як тих, хто вже вступив до Клубу (вам потрібно бути присутнім обов’язково), так і бажаючих вступити, та й просто усіх, кому не байдужий розвиток велоруху, бігу та спорту в цілому у нашому місті. Програма зборів:

  1. Підведення підсумків 2021 року
  2. Вибори Голови клубу
  3. Вибори Ради клубу UBF
  4. Прийом нових учасників до клубу
  5. Обговорення планів на 2022 рік
  6. Багато спілкування
  7. Інше.

Можливо хтось з вас захоче балотуватися до складу Ради UBF? Таких я прошу сповістити мене особисто у приватні повідомлення на Фейсбуці, або у Вайбері для реєстрації Вас у списках кандидатів. Ми будемо дуже раді новим людям, які готові внести і свою частку в розвиток клубу, адже це дуже непросто в тих обставинах, що ми маємо через ковід та червону зону.

До речі, через карантин ми вимушені проводити збори у офлайн та онлайн форматі паралельно: тих, хто має сертифікат, або негативний тест на ковід за останні три дні ми чекаємо 04.12.2021 в офісі по вул. Хабаровська, 1 на 11:00 (біля басейну на Соцмісті), усі інші зможуть бути присутніми на трансляції онлайн у програмі Zoom (посилання буде опубліковано перед початком зборів). Голосування по програмі зборів буде проводитися одночасно офлайн та онлайн у Зумі.

Будь ласка, дуже серйозно поставтеся до вашої присутності – це важливо для того щоб збори були визнані такими, що відбулися!

  • Річний Загальний Збір Клубу 2021!